פיתוח מנהיגות בארגונים

לתפיסתנו טיבו של ארגון כטיב אנשיו ובראש וראשונה המנהלים המובילים צוותים ואנשים לעבר מימוש האסטרטגיה והיעדים הארגוניים. גישתם, איכותם, כישוריהם ואנושיותם של המנהלים הנמצאים בעמדות מפתח מנהיגותיות הינה מכרעת בכל הקשור להתקדמות הארגון ומימוש מיטבי של מטרותיו וחזונו.

ככל שהמנהלים בדרגים השונים בארגון מאמצים סגנון התנהלות יותר מנהיגותי, לוקחים יוזמה ואחריות, מפתחים את אנשיהם ומובילים אותם לעבר עתיד טוב יותר, כך האפקטיביות הארגונית קופצת מדרגה, הביצועים משתפרים והארגון נע בכיוון של התחדשות ושיפור מתמיד. ארגון בו המנהלים לוקחים מנהיגות יוצר מציאות משופרת ופועל בשוק התחרותי מעמדה של עוצמה בסביבה משתנה ומאתגרת.

מחקרים אחרונים על חברות מעולות בעלות חזון מצביעים על חשיבות מקומו של המנהיג בהצלחה הארגונית. ממצאים דומים עולים במחקרים בתחומי החינוך בבתי ספר בהם ההישגים הלימודיים נמצאים בקשר ישיר לטיב המנהלים (מנהיגים) המובילים את הארגון.

מניסיוננו בתכניות פיתוח מנהיגות, כל מנהל יכול לחזק את כישוריו המנהיגותיים והניהוליים, ותכניות פיתוח מנהיגות בעלות ערך רב בכל הקשור לשיפור האפקטיביות הארגונית, הסינרגיה, אחדות המטרה, היזמות ושיתופי הפעולה לרוחב הארגון. לחלק מהארגונים אותם אנו מלווים קיימת הגדרה של דמות המנהל האולטימטיבית בהתאמה לאופיו של הארגון. לארגונים אחרים, אנו מסייעים לגבש הגדרה שכזו, המציבה נקודת ייחוס ו"מצפן מנהיגותי" עבור כלל המנהלים בארגון וערך מרכזי בתרבות הארגונית.

רוצים פרטים נוספים על תכנית פיתוח מנהיגות בארגונים שלנו ? צרו קשר ונשמח לעדכן

050-7223501
054-4393772

צרו קשר

שדרות יהודית 3, תל אביב ישראל​

ilan@blight.co.il
einav@blight.co.il