אנה נווה לדרמן

מאמנת בכירה ומדריכת מאמנים (MCIL) מורה למיינדפולנס, BSR, מטעם אוניברסיטת בנגור אנגליה והמרכז הבינתחומי הרצלייה. בוגרת Mindfulness Based Therapy ( – MBT) באוניברסיטת בר-אילן.

קרירה קודמת בתפקידי ניהול וארגון בחיל האוויר ובארגונים אזרחיים.

ניסיון רב שנים בהנחית קבוצות ובלווי תהליכי שינוי.

בשנים האחרונות אנחנו עדים לפריחה והכרה חסרת תקדים בערך שתרגול מיינדפולנס מביא בהקשרים השונים: בארגונים עסקיים, גופים ציבוריים, במערכת הבריאות, בחיי היום יום, בעולם הניהול, גם בצבא ובמערכת החינוך.

מדי שנה מתפרסמים למעלה מ 500 מאמרים מדעיים ומחקרים המתארים את התועלת העצומה אצל כל מי שרוכש את המיומנות הזו של קשיבות ותשומת לב לחוויה הנוכחת ברגע הווה.

מאות המחקרים וניסיונן של חברות בינלאומיות מציבים את המיינדפולנס כדרך לפיתוח יעילות, בהירות מחשבה ומיקוד, קבלת החלטות מודעת ושקולה, חוסן רגשי והפחתת מתחים.

בארה"ב ובאנגליה השיטה מוכרת על ידי מערכת הבריאות כמסייעת בהפחתת לחצים, מתח ומגבירה את האמפטיה ועשויה לסייע בריכוך האוטומטים ושינוי מחשבתי המשפיע גם ברמה הפיזיולוגית על המוח.

באנגליה כל חברי הפרלמנט עוברים קורס מיינדפולנס וכמו כן תאגידים עסקיים של האיחוד האירופאי מאפשרים למנהלים לעבור סדנאות אלה מתוך הבנה לתרומתם לשיפור התוצאות העסקיות.

מיום ליום רשימת הארגונים המיישמים מיינדפולנס גדלה:

Deutsche Bank, KPMG, Saatchi & Saatchi, eBay, GlaxoSmithKline כמו גם חברות עסקיות רבות אחרות בעולם .

מיינדפולנס נלמד היום בבתי ספר לעסקים ולפסיכולוגיה באוניברסיטאות המובילות.

התקשרו אלינו עוד היום לתיאום פגישה ראשונה- מבטיחים לכם פגישה מא(ע)ירה !

050-7223501
054-4393772

צרו קשר

שדרות יהודית 3, תל אביב ישראל​

ilan@blight.co.il
einav@blight.co.il