אודות

הסיפור שלנו

הסיפור של ״בי לייט״ מתחיל מהסיפור האישי שלנו בחיפוש אחר תשובות לאתגרים ונקודות שינוי שזימנו לנו החיים.
החיפוש הוביל אותנו למסע של חקירה וגילוי של המשאבים הפנימיים הקיימים בתוכנו שאינם מנוצלים נכון, בדומה ליהלומים בטבע שאינם מלוטשים ומאבדים מערכם.
בנקודת זמן זו, הבנו שיש בתוכנו עוצמות שעלינו להנהיג המאפשרות לנו לבחור, לעצב וליצור את נסיבות חיינו. יש בנו את הכוח לחלום ולהגשים את ״האני האותנטי״ שלנו מתוך חירות ומבלי לתת להשפעות חברתיות או מוסכמות לעצור אותנו מלהיות האדם שנועדנו להיות.
בעקבות החקירה והגילוי והשפעתם על חיינו החלטנו לייסד את ״בי לייט״ ולהעביר חוכמה זו הלאה למקסימום אנשים בארץ ובעולם.  התשוקה שלנו היא לאפשר לאנשים לבטא את רוח המנהיגות הטבעית שבתוכם ובכך לשנות את עולמם ואת זה של סביבתם.
אנו בוחרים להאיר את עולמם של כל מי שנפגוש בדרך  ומאמינים שזכות הבחירה נתונה לכולם.

אילן קוסקי

מייסד שותף בBlight

M.B.A ,MCI ,EMCI ,DRMC

אילן יועץ אסטרטגי ומנטור מוביל, מאמן מומחה, מנחה קבוצות, בעל ניסיון ניהולי של למעלה מ- 30 שנה, מנחה תכניות מנהיגות ומנהלים, סא"ל במיל', מאסטר בפיתוח מצוינות אישית וארגונית. ניחן ביכולת לזהות הזדמנויות ומנופי צמיחה, פתרון בעיות מורכבות ויכולת להצית נלהבות במערכת שלמה.

לאילן יש את הזכות לפגוש ולהשפיע על אלפי מנהלים ואנשים במסגרת תהליכי הייעוץ תכניות המנהיגות והמצוינות ותהליכי האימון האישי להצלחה.

אילן מאמין שהכול מתחיל בגישה ובתפיסה העצמית, מנהיגות מתחילה בך והצלחה היא עניין שעיקרו מנטלי ובקשר ישיר לאמונה העצמית. לתפיסתו יש שפע של אפשרויות והזדמנויות להצליח עבור כל אדם שמחליט לקחת את ״הגה החיים״ לידיו ובהתאמה החיים מגיבים לשאיפות ולנחישות של אלו שמנהיגים אותם.

עינב תדמור

מייסדת שותפה בBlight

MA,CPCC,PCC,PCIL,ORSC

עינב בעלת מומחיות בהובלת שינויים ותהליכי צמיחה באנשים וארגונים מזה למעלה מ20 שנים. המיקוד בעשייתה הוא בפיתוח מנהיגות ומצוינות, פיתוח צוותים, פיתוח מערכות יחסים והגברת החיוביות בהם, לווי ואימון. תהליכים אלו מובילים להשבחת והעצמת האדם וגורמים לו לשגשוג, חיוניות ומימוש עצמי.

עינב היא מאמנת מוסמכת, מאמנת צוותים, מנחת קבוצות, מנטורית מובילה, סופרת ומנחה בבית הספר הבינלאומי לאימון ומנהיגות CTI . בהשכלתה בוגרת תואר שני, לימודי פסיכותרפיה, מסטר הילניג יהודי, בוגרת מסלול היוקרה למנהיגות קו-אקטיבית של חברת  CTI ובוגרת סמינרים בחו"ל ובארץ של מנטורים בינלאומיים כמו טוני רובינס, רובין שארמה, ביירון קטי,  דיאפק צו'פרה, גו'ליה קאמרון וכו.

בעברה עסקה בניהול  והטמעת מערכות מידע בעסקים ובארגונים, כיום התשוקה שלה  לעזור לאנשים להנהיג ולנהל את מערכת המידע הפנימית שלהם באופן יעיל וחכם ולהטמיע כלים חדשים  שישדרגו את איכות ותוצאות חייהם.

Call Now Button
WhatsApp chat

בוא להיות מנהיג!

דילוג לתוכן